Menu
Nákupný košík

CRKT

Zatvárací nôž CRKT M16-03 BS bronz
Novinka Top kvalita -9 %
Zatvárací nôž CRKT 7190 Symmetry
Novinka Top kvalita
Výrobca: CRKT
Zatvárací nôž dodržiavajúci zákony. Štíhly zatvárací nôž s elegantným dizajnom od firmy CRKT. Svojím poňatím, najmä krátku čepeľou a absenciou manuálne poistky, sa snažia vyhovieť legislatívnym predpisom krajín, ktoré obmedzujú držanie nožov. Vďaka veľmi plochému profilu o ňom vo vrecku ani neviete...
54,00 €
Bez DPH:45,00 €
Zatvárací nôž CRKT 5220 BT Fighter Compact
Top kvalita
Výrobca: CRKT
Kompaktný zatvárací nôž. Dizajnovo zaujímavý zatvárací nôž od firmy CRKT, menší variant z modelového radu BT Fighter. Má anatomicky tvarovanú rukovät a perfektne padne do menšej ruky. Vďaka nízkej hmotnosti sa perfektne hodí ako EDC, teda nôž na každodenné nosenie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej neh..
63,00 €
Bez DPH:52,50 €
Zatvárací nôž CRKT 5225 BT Fighter
Top kvalita
Výrobca: CRKT
Tanto zatvárací nôž. Dizajnovo zaujímavý zatvárací nôž od firmy CRKT. Na prvý pohľad zaujme anatomicky výrazne tvarovanou rukoväťou a čepeľou v tvare tanto. Na svoju veľkosť je príjemne ľahký a dobre poslúži ako EDC. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 8Cr13MoV s jemnou povrchovou úp..
71,00 €
Bez DPH:59,17 €
Zatvárací nôž CRKT M40-02 tanto
Top kvalita
Výrobca: CRKT
Spoľahlivý menší zatvárací nôž. Perfektne prepracovaný zatvárací nôž menších rozmerov od firmy CRKT. Je to spoľahlivý a odolný nástroj pre každú situáciu. Nesklame vás ako EDC, outdoorový alebo pracovný nôž. Je vybavený veľmi pevnou tlačítkovou poistkou deadbolt. Čepeľ tvaru tanto je vyrobená z kva..
125,00 €
Bez DPH:104,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 235 (20 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.