Menu
Nákupný košík

CRKT

Zatvárací nôž CRKT 2440 Heron
Top kvalita
Zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT. Je to praktický, univerzálne použiteľný nôž, ktorý dobre obstojí ako EDC, pri použití v prírode, alebo ako pracovný nôž. Okrem toho je zaujímavý aj dizajnovo a vzhľad rukoväte má pripomínať východ slnka. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele 8Cr14MoV..
59,00 €
Bez DPH:49,17 €
Zatvárací nôž CRKT K540GXP Bona Fide Silver
Top kvalita
Nôž, ktorý sa nebojí ušpiniť. Zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT, ktorý je perfektný na každodenné nosenie. Nie je to ale žiadna citlivka, ktorá sa bojí pri práci ušpiniť. Vďaka jednoduchému systému rozoberania noža bez použitia náradia, môžete nôž kdekoľvek ľahko vyčistiť a zaistiť tak jeho pe..
123,00 €
Bez DPH:102,50 €
Zatvárací nôž CRKT 4041G Provoke Zap karambit
Top kvalita -9 %
Ďalšia verzia inovátorského noža typu karambit od svetoznámej firmy CRKT, tentoraz s extra ľahkým plastovým rámom v žiarivo žltej farbe. Nôž Provoke je odlišný už na prvý pohľad a pôsobí takmer futuristicky. Rovnako ako každý iný karambit, je aj tento koncipovaný ako nekompromisný obranný nástoj. Nô..
109,00 € 120,00 €
Bez DPH:90,83 €
Zatvárací nôž CRKT 4031 Razel GT
Top kvalita
Vreckové pracant. Zatvárací nôž od americkej firmy CRKT, ktorý sa od iných líši špecificky brúsenou čepeľou. Nemá klasický hrot, ale ďalšie rovné ostrie, ktoré možno skvele použiť ako dláto. To ho predurčuje ako perfektný vreckový pracovný nôž. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 8Cr..
79,00 €
Bez DPH:65,83 €
Zatvárací nôž CRKT 4042 Provoke karambit puzdro
Top kvalita
High-tech karambit s puzdrom. Inovátorský poňatý zatvárací nôž typu karambit od renomovanej firmy CRKT v sete s plastovým puzdrom, opaskovým klipom a sponou na molle a pals väzbu. Tento nôž je odlišný už na prvý pohľad a pôsobí takmer futuristicky. Rovnako ako každý iný karambit, je aj tento koncipo..
350,00 €
Bez DPH:291,67 €
Zatvárací nôž CRKT 2265 Xolotl dýka
Top kvalita
Štýlový elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT z dielne návrhára Michaela Rodrigueza, ktorý sa nechal inšpirovať dávnymi Aztékmi. Čepeľ má tvar stredohrotej dýky a celkovo má nôž elegantný priamočiary dizajn. Je to perfektný štíhly EDC nôž, ktorý sa zároveň stane vaším štýl..
123,00 €
Bez DPH:102,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 266 (23 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.