Menu
Nákupný košík

CRKT

Sekera CRKT 2736 Berserker
Top kvalita
Outdoorová sekera od firmmy CRKT, ktorá nezaprie podobnosť so sekerami, ktoré používali dávni vikingovia. Skvelý nástroj na tvrdú prácu v teréne, napríklad pri stavbe prístrešku atď. Tvar hlavy sekery umožňuje ju použiť ako improvizovaný rezný nástroj a na zadnej strane je plocha slúžiaca ako kladiv..
76,00 €
Bez DPH:63,33 €
Zatvárací nôž CRKT K542GKP Bona Fide Green
Novinka Top kvalita
Nôž, ktorý sa špiny nebojí. Ďalší variant obľúbeného zatváracieho noža Bona Fide od renomovanej firmy CRKT, tentoraz v zelenej farbe. Je perfektný na každodenné nosenie. Nie je to ale žiadna citlivka, ktorá sa bojí pri práci ušpiniť. Vďaka jednoduchému systému rozoberania noža bez použitia náradia, ..
118,00 €
Bez DPH:98,33 €
Zatvárací nôž CRKT 2440 Heron
Top kvalita
Zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT. Je to praktický, univerzálne použiteľný nôž, ktorý dobre obstojí ako EDC, pri použití v prírode, alebo ako pracovný nôž. Okrem toho je zaujímavý aj dizajnovo a vzhľad rukoväte má pripomínať východ slnka. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele 8Cr14MoV..
57,00 €
Bez DPH:47,50 €
Zatvárací nôž CRKT K540GXP Bona Fide Silver
Top kvalita
Nôž, ktorý sa nebojí ušpiniť. Zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT, ktorý je perfektný na každodenné nosenie. Nie je to ale žiadna citlivka, ktorá sa bojí pri práci ušpiniť. Vďaka jednoduchému systému rozoberania noža bez použitia náradia, môžete nôž kdekoľvek ľahko vyčistiť a zaistiť tak jeho pe..
118,00 €
Bez DPH:98,33 €
Zatvárací nôž CRKT 4041G Provoke Zap karambit
Top kvalita -9 %
Ďalšia verzia inovátorského noža typu karambit od svetoznámej firmy CRKT, tentoraz s extra ľahkým plastovým rámom v žiarivo žltej farbe. Nôž Provoke je odlišný už na prvý pohľad a pôsobí takmer futuristicky. Rovnako ako každý iný karambit, je aj tento koncipovaný ako nekompromisný obranný nástoj. Nô..
104,00 € 114,00 €
Bez DPH:86,67 €
Zatvárací nôž CRKT K820BXP Stylus Maroon
Top kvalita
Zatvárací nôž od firmy CRKT z dielne svetoznámeho návrhára Kena Oniona. Jedná sa o džentlmenský nôž, ktorý nevyzerá agresívne a nepôsobí nepatrične ani vo vrecku spoločenského odevu. Je veľmi ľahký a skladný a pri nosení neprekáža. Naviac je vybavený vnútornou pružinou asistovaného otvárania a gulič..
85,00 €
Bez DPH:70,83 €
Zatvárací nôž CRKT 7096YGK CEO
Top kvalita
Extra štíhly zatvárací nôž. Ďalší variant zatváracieho noža CEO od renomovanej firmy CRKT. Rovnako ako jeho predchodcovia je tak štíhly, že vo vrecku na košeli vyzerá ako pero a je teda veľmi nenápadný. Je perfektný na každodenné nosenie pre používateľov, ktorí chcú mať nôž všade pri sebe, ale nechc..
57,00 €
Bez DPH:47,50 €
Nôž CRKT 2290 Nishi
Top kvalita
Nádych Japonska. Zaujímavo poňatý nôž od firmy CRKT, ktorého dizajn bol inšpirovaný japonskými nožiarskymi prvkami. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti sa veľmi pohodlne nosí a balansuje na hranici taktického noža a EDC, teda noža pre každodenné nosenie. Na účely nenápadného nosenie je nôž ..
94,00 €
Bez DPH:78,33 €
Zatvárací nôž CRKT K800RKP Shenanigan Maroon
Top kvalita
Návrat legendy. Inovovaná verzia veľmi obľúbeného zatváracieho noža Shenanigan. Oproti pôvodnej verzii je tento model vybavený vnútornou pružinou asistovaného otvárania a guličkovým ložiskom, vďaka čomu je otvorenie noža otázkou zlomku sekundy. Perfektný univerzálny zatvárací nôž do mesta i do príro..
76,00 €
Bez DPH:63,33 €
Nôž CRKT 2382 Biwa malý
Top kvalita
Malý pomocník. Veľmi malý nôž od renomovanej firmy CRKT, ktorý môžete mať stále pri sebe, či už pri rybárčení, táborení či iných outdoorových aktivitách. Má odolnú integrálnu konštrukciu, takže je aj napriek svojim kompaktným rozmerom odolný a spoľahlivý. Perfektný nôž na drobné práce. Nôž je vyrob..
57,00 €
Bez DPH:47,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 262 (22 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.