Menu
Nákupný košík

CRKT

Sekera CRKT 2736 Berserker
Top kvalita
Outdoorová sekera od firmmy CRKT, ktorá nezaprie podobnosť so sekerami, ktoré používali dávni vikingovia. Skvelý nástroj na tvrdú prácu v teréne, napríklad pri stavbe prístrešku atď. Tvar hlavy sekery umožňuje ju použiť ako improvizovaný rezný nástroj a na zadnej strane je plocha slúžiaca ako kladiv..
73,00 €
Bez DPH:60,83 €
Zatvárací nôž CRKT K542GKP Bona Fide Green
Top kvalita
Nôž, ktorý sa špiny nebojí. Ďalší variant obľúbeného zatváracieho noža Bona Fide od renomovanej firmy CRKT, tentoraz v zelenej farbe. Je perfektný na každodenné nosenie. Nie je to ale žiadna citlivka, ktorá sa bojí pri práci ušpiniť. Vďaka jednoduchému systému rozoberania noža bez použitia náradia, ..
113,00 €
Bez DPH:94,17 €
Zatvárací nôž CRKT K540GXP Bona Fide Silver
Top kvalita
Nôž, ktorý sa nebojí ušpiniť. Zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT, ktorý je perfektný na každodenné nosenie. Nie je to ale žiadna citlivka, ktorá sa bojí pri práci ušpiniť. Vďaka jednoduchému systému rozoberania noža bez použitia náradia, môžete nôž kdekoľvek ľahko vyčistiť a zaistiť tak jeho pe..
113,00 €
Bez DPH:94,17 €
Zatvárací nôž CRKT 4041G Provoke Zap karambit
Top kvalita
Ďalšia verzia inovátorského noža typu karambit od svetoznámej firmy CRKT, tentoraz s extra ľahkým plastovým rámom v žiarivo žltej farbe. Nôž Provoke je odlišný už na prvý pohľad a pôsobí takmer futuristicky. Rovnako ako každý iný karambit, je aj tento koncipovaný ako nekompromisný obranný nástoj. Nô..
100,00 €
Bez DPH:83,33 €
Zatvárací nôž CRKT K820BXP Stylus Maroon
Top kvalita
Zatvárací nôž od firmy CRKT z dielne svetoznámeho návrhára Kena Oniona. Jedná sa o džentlmenský nôž, ktorý nevyzerá agresívne a nepôsobí nepatrične ani vo vrecku spoločenského odevu. Je veľmi ľahký a skladný a pri nosení neprekáža. Naviac je vybavený vnútornou pružinou asistovaného otvárania a gulič..
82,00 €
Bez DPH:68,33 €
Nôž CRKT 2290 Nishi
Top kvalita
Nádych Japonska. Zaujímavo poňatý nôž od firmy CRKT, ktorého dizajn bol inšpirovaný japonskými nožiarskymi prvkami. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti sa veľmi pohodlne nosí a balansuje na hranici taktického noža a EDC, teda noža pre každodenné nosenie. Na účely nenápadného nosenie je nôž ..
91,00 €
Bez DPH:75,83 €
Zatvárací nôž CRKT 2492 Squid Assisted
Top kvalita
Malý zatvárací nôž s asistenciou. Zatvárací nôž veľmi kompaktných rozmerov od americkej firmy CRKT. Jedná sa o ďalší prírastok do obľúbenej modelovej rady Squid, tentoraz vylepšený o vnútornú pružinu asistovaného otvárania. Je to perfektný nôž pre každodenné nosenie, ktorý sa zmestí do každého vreck..
46,00 €
Bez DPH:38,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 262 (22 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.