Menu
Nákupný košík

CRKT

Zatvárací nôž CRKT 4041O Provoke Orange karambit
Novinka Top kvalita
Ďalšia verzia inovátorského noža typu karambit od svetoznámej firmy CRKT, tentoraz s extra ľahkým plastovým rámom v oranžovej farbe. Nôž Provoke je odlišný už na prvý pohľad a pôsobí takmer futuristicky. Rovnako ako každý iný karambit, je aj tento koncipovaný ako nekompromisný obranný nástoj. Nôž CR..
89,00 €
Bez DPH:74,17 €
Zatvárací nôž CRKT 4041G Provoke Zap karambit
Novinka Top kvalita
Ďalšia verzia inovátorského noža typu karambit od svetoznámej firmy CRKT, tentoraz s extra ľahkým plastovým rámom v žiarivo žltej farbe. Nôž Provoke je odlišný už na prvý pohľad a pôsobí takmer futuristicky. Rovnako ako každý iný karambit, je aj tento koncipovaný ako nekompromisný obranný nástoj. Nô..
89,00 €
Bez DPH:74,17 €
Zatvárací nôž CRKT K820BXP Stylus Maroon
Novinka Top kvalita
Zatvárací nôž od firmy CRKT z dielne svetoznámeho návrhára Kena Oniona. Jedná sa o džentlmenský nôž, ktorý nevyzerá agresívne a nepôsobí nepatrične ani vo vrecku spoločenského odevu. Je veľmi ľahký a skladný a pri nosení neprekáža. Naviac je vybavený vnútornou pružinou asistovaného otvárania a gulič..
80,00 €
Bez DPH:66,67 €
Zatvárací nôž CRKT 7096YGK CEO
Novinka Top kvalita
Extra štíhly zatvárací nôž. Ďalší variant zatváracieho noža CEO od renomovanej firmy CRKT. Rovnako ako jeho predchodcovia je tak štíhly, že vo vrecku na košeli vyzerá ako pero a je teda veľmi nenápadný. Je perfektný na každodenné nosenie pre používateľov, ktorí chcú mať nôž všade pri sebe, ale nechc..
49,00 €
Bez DPH:40,83 €
Zatvárací nôž CRKT K800RKP Shenanigan Maroon
Novinka Top kvalita
Návrat legendy. Inovovaná verzia veľmi obľúbeného zatváracieho noža Shenanigan. Oproti pôvodnej verzii je tento model vybavený vnútornou pružinou asistovaného otvárania a guličkovým ložiskom, vďaka čomu je otvorenie noža otázkou zlomku sekundy. Perfektný univerzálny zatvárací nôž do mesta i do príro..
71,00 €
Bez DPH:59,17 €
Nôž CRKT 2382 Biwa malý
Novinka Top kvalita
Malý pomocník. Veľmi malý nôž od renomovanej firmy CRKT, ktorý môžete mať stále pri sebe, či už pri rybárčení, táborení či iných outdoorových aktivitách. Má odolnú integrálnu konštrukciu, takže je aj napriek svojim kompaktným rozmerom odolný a spoľahlivý. Perfektný nôž na drobné práce. Nôž je vyrob..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Zatvárací nôž CRKT 2492 Squid Assisted
Novinka Top kvalita
Malý zatvárací nôž s asistenciou. Zatvárací nôž veľmi kompaktných rozmerov od americkej firmy CRKT. Jedná sa o ďalší prírastok do obľúbenej modelovej rady Squid, tentoraz vylepšený o vnútornú pružinu asistovaného otvárania. Je to perfektný nôž pre každodenné nosenie, ktorý sa zmestí do každého vreck..
40,00 €
Bez DPH:33,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 245 (21 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.