Menu
Nákupný košík

Lansky

Náhradná svorka k brúsnym sadám Lansky, kvalitná celokovová hliníková konštrukcia, možnosť voľby brúsenia v uhloch 17°, 20°, 25° a 30°...
21,00 €
Bez DPH:17,50 €
Špeciálny vreckový brúsik navrhnutý na brúsenie nožov Cold Steel. Vďaka špeciálnemu vrúbkovaniu perfektne zapadne do zúbkov zatváracích nožov Cold Steel. Veľké zúbky sa brúsia guľatou stranou. Pri brúsení hladkej čepele pohybujte ostrím, ako keby ste si chceli odkrojiť malý plátok brúsika. Pozor na..
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Jemný brúsik do sady Lansky z prírodného arkansasu, ktorý je určený na rýchle nabrúsenie...
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Hrubý brúsik do sady Lansky Sharpeners so zrnitosťou 120 určený na veľmi rýchle nabrúsenie všetkých typov nožov...
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Brúsik do sady Lansky určený na brúsenie zubatých čepelí. Stredne hrubý, vynikajúci na udržanie jemného ostria všetkých nožov. Má v sebe drážku určenú na brúsenie špicatých predmetov a rybárskych háčikov...
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Prívesok Lansky ROAD1 multifunkčný
Vypredané
Praktický multifunkčný prívesok v neuveriteľne kompaktnom tele, ktorý ponúka tieto funkcie: obťahovací brúsik na nože, kľúč na matky, krížový skrutkovač, plochý skrutkovač, malé "páčidlo", otvárač na fľaše, rezač a karabínu. Vďaka zanedbateľnej hmotnosti a veľkosti ho môžete mať neustále na kľúčoch,..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Obťahovací brúsik Lansky SCUT s rezačom
Vypredané
Ľahký kompaktný obťahovací brúsik. Brúsna čeľusť je vyrobená z karbidu wolfrámu s extrémnou tvrdosťou. Stačí čepeľ niekoľko krát pretiahnuť cez čeľuste a nôž je opäť ostrý. Na spodnej strane tela brúsika je krátka keramická čepeľ na rezanie papiera, lepiacich pások a podobne. Čepeľ je chránená plast..
10,00 €
Bez DPH:8,33 €
Nôž Lansky LKNFE plastový
Vypredané
Odolný pracovný nôž vyrobený z pevného polyméru v čiernej farbe. Ostrie má tvar dýky a jedna strana je čiastočne zúbkovaná. Vďaka jeho nízkej hmotnosti ho môžete mať neustále pri sebe a nebude vás nijako obťažovať. Výborne sa hodí napríklad na rozbaľovanie krabíc, otváranie listov a podobné činnosti..
6,00 €
Bez DPH:5,00 €
Brúsik Lansky do sady kožený HSTROP Stropping hon
Vypredané
Brúsik do brúsnych sád Lansky určený pre finálne leštenie. Brúsna plocha nie je abrazívna, ale iba vyhladzuje mikroskopické ryhy, ktoré vznikli pri brúsení. Brúsikom sa pohybuje iba v smere ostria, inak hrozí poškodenie koženej plochy...
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Obťahovací brúsik Lansky Quad Sharp
Vypredané
Vynikajúci univerzálny obťahovací brúsik, ktorý ponúka uhly 17°, 20°, 25° a 30°. Čeľuste sú vyrobené z karbidu wolfrámu. Brúsik obsahuje aj keramickú tyčku pre finálne vyhladenie ostria a na brúsenie zúbkov. Všetko je uložené v kompaktnom kovovom tele...
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Brúsik Lansky DB-2860 diamant duo
Vypredané
Vynikajúci diamantový brúsik dvoch hrubostí. Z jednej strany je to stredná hrubosť a z druhej strany jemná. Diamantové brúsiky odoberajú brúsený materiál pomerne rýchlo a agresívne, je teda vhodný na rýchle brúsenie, či pre nože z tvrdých ocelí. Brúsik je uložený v plastovom ráme s protisklzovým pog..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
Brúsik Lansky MEDGE1
Vypredané
Univerzálny brúsny systém. Sada obsahuje odolnú plastovú základňu s protisklzovou gumou, jeden pár brúsnych tyčí strednej hrubosti, jeden pár keramických tyčí pre zahladenie ostria a jednu brúsnu tyč na zubaté ostrie. Pri použití odklopíte kryt, ktorý slúži ako ochrana ruky pred poranením. Podľa zvo..
63,00 €
Bez DPH:52,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 53 (5 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.