Menu
Nákupný košík

Lansky

Výrobca: Lansky
Ľahký kompaktný obťahovací brúsik. Brúsna čeľusť je vyrobená z karbidu wolfrámu s extrémnou tvrdosťou. Stačí čepeľ niekoľko krát pretiahnuť cez čeľuste a nôž je opäť ostrý. Na spodnej strane tela brúsika je krátka keramická čepeľ na rezanie papiera, lepiacich pások a podobne. Čepeľ je chránená plast..
10,00 €
Bez DPH:8,33 €
Výrobca: Lansky
Odolný pracovný nôž vyrobený z pevného polyméru v čiernej farbe. Ostrie má tvar dýky a jedna strana je čiastočne zúbkovaná. Vďaka jeho nízkej hmotnosti ho môžete mať neustále pri sebe a nebude vás nijako obťažovať. Výborne sa hodí napríklad na rozbaľovanie krabíc, otváranie listov a podobné činnosti..
6,00 €
Bez DPH:5,00 €
Výrobca: Lansky
Zatvárací nôž, ktorý sa snaží vyhovieť čo možno najširšiemu okruhu zákonov, ktoré v rôznych krajinách obmedzujú nosenie noža a pritom zachovať dobrú použiteľnosť. To znamená, že nôž sa nedá otvoriť jednou rukou, nemá poistku a dĺžka čepele je len 7 cm. Nôž veľmi dobre sedí v ruke a má odolnú konštru..
26,00 €
Bez DPH:21,67 €
Výrobca: Lansky
Jednoducho použiteľný obťahovací brúsik hlavne na kuchynské nože. Nôž jednoducho pridržíte čepeľou nahor a prejdete po nej brúsnymi čeľusťami. Tie sú vyrobené z karbidu wolfrámu, vďaka čomu je brúsenie veľmi rýchle. Telo je plastové a má chránič prstov. Veľmi praktický nástroj...
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Výrobca: Lansky
Klasická ocieľka od renomovanej americkej firmy Lansky. Ocieľka má kruhový prierez a je dlhá 21,5 cm. Rukoväť je z odolného plastu a úchopová časť je gumová s protišmykovým drážkovaním. Ocieľka je opatrená mohutnou záštitou zaisťujúcou bezpečnosť pri práci. Na konci rukoväte je otvor na zavesenie...
34,00 €
Bez DPH:28,33 €
Výrobca: Lansky
Náhradné vodiace tiahlo ku brúsnym kameňom v systéme Lansky...
1,00 €
Bez DPH:0,83 €
Výrobca: Lansky
Obťahovací brúsik, ktorý sa pohodlne vojde do vrecka, alebo do batohu. Obsahuje dve strany na brúsenie. Jedna je z karbidu pre rýchle naostrenie a na druhej sú keramické tyčinky pre dodatočné doostrenie...
10,00 €
Bez DPH:8,33 €
Výrobca: Lansky
Taktický multifunkčný brúsik v sebe zahŕňa funkciu obťahovadla z karbidu wolfrámu pre rýchle agresívne prebrúsenie aj veľmi tupého noža, výsuvnú diamantovú ocieľku na jemnejšie brúsenie a je možné ho použiť aj ako taktické pero na sebaobranu. Je využiteľný pre každého, kto che mať vždy pri sebe poho..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Výrobca: Lansky
Keramická ocieľka s drevenou rukoväťou. Ideálny nástroj pre udržovanie perfektného ostria Vašich kuchynských nožov. Drevená rukoväť sa pohodlne drží. Dodáva sa v ochrannom plastovom tubuse...
19,00 €
Bez DPH:15,83 €
Výrobca: Lansky
Multifunkčný vreckový brúsik, ktorý obsahuje štyri brúsne mechanizmy v jednom kompaktnom tele. Prvý segment je z tvrdého karbidu a slúži na rýchle agresívne brúsenie. Druhý je tvorený keramickými tyčinkami, ktoré brúsia jemnejšie a dohladzujú ostrie. Tretí je tvorený keramickou hranou profilovanou n..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Výrobca: Lansky
Vreckový diamantový brúsik, s ktorým ľahko nabrúsite váš nôž kedykoľvek to bude potrebovať. Diamantové brúsiky rýchlo odoberajú brúsený materiál, takže naostrenie aj výrazne tupého noža je otázkou chvíľky. Stredom brúsika je vedená ryha určená na brúsenie rybárskych háčikov a podobne. Dodáva sa s je..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 53 (5 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.