Menu
Nákupný košík

Muela

Nôž Muela Rehala 27 S lovecký
Novinka Top kvalita
Veľký štýlový lovecký nôž. Krásny štýlový nôž od renomovanej španielskej firmy Muela, ktorý je určený predovšetkým pre lovcov a poľovníkov. Vďaka dlhej obojstranne brúsenej čepeli je veľmi dobre použiteľný aj na zápich, teda rýchle usmrtenie postrelenej veľkej zveri. Čepeľ je vyrobená z nerezovej o..
170,00 €
Bez DPH:141,67 €
Nôž Muela Rehala 27 A lovecký
Novinka Top kvalita
Veľký nôž na veľký lov. Nôž od renomovanej španielskej firmy Muela, ktorý je určený predovšetkým pre lovcov a poľovníkov. Vďaka dlhej obojstranne brúsenej čepeli je veľmi dobre použiteľný aj na zápich veľkej zveri. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele Nitro-42 s vysokým obsahom uhlíka. Nôž je opatre..
143,00 €
Bez DPH:119,17 €
Nôž Muela Cort 24 A.I lovecký
Top kvalita
Štíhly lovecký nôž. Lovecký nôž od renomovanej španielskej firmy Muela. Má dlhú štíhlu čepeľ, ktorá je pri hrote obojstranne brúsená, čo tomuto nožu dáva skvelé penetračné schopnosti. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej molybdén-vanádiovej ocele (1.4116). Rukoväť od čepele delí obojstranná..
107,00 €
Bez DPH:89,17 €
Nôž Muela Recova lovecký
Top kvalita
Dlhý lovecký nôž. Nôž pre lovcov a poľovníkov od španielskej nožiarske firmy Muela. Vďaka dlhej, obojstranne brúsené čepeli možno s týmto nožom ľahko vykonať zápich, teda rýchle usmrtenie postrelenej zveri. Anatomicky tvarovaná rukoväť sa veľmi pohodlne drží a s nožom sa dobre manipuluje. Nôž má od..
139,00 €
Bez DPH:115,83 €
Nôž Muela Podenquero 26 R lovecký
Top kvalita
Veľký elegantný nôž. Lovecký nôž od renomovanej španielskej firmy Muela, určný pre použitie pri love a poľovníctve. Elegantne tvarovaná čepeľ je obojstranne brúsená, čo jej dáva skvelé penetračné vlastnosti a je teda veľmi dobre použiteľný pri zápichu veľkej zveri. Na výrobu čepele bola použitá ner..
141,00 €
Bez DPH:117,50 €
Nôž Muela Covarsi 24 R lovecký
Top kvalita
Veľký lovecký nôž. Nôž od renomovanej španielskej firmy Muela, ktorý je určený pre aktívnych lovcov a poľovníkov. Má širokú, obojstranne brúsenú stredohrotú čepeľ, čo ho predurčuje pre použitie k rýchlemu usmrteniu postrelenej veľkej zveri. Nôž má odolnú integrálnu konštrukciu. Nôž je vyrobený z je..
135,00 €
Bez DPH:112,50 €
Nôž Muela Covarsi-C.TH limitovaná edícia
Top kvalita
Exkluzívna limitovaná séria. Nádherný nôž od španielskej firmy Muela vyrobený v limitovanej edícii 250 kusov. Táto séria vznikla k príležitosti 30. výročia začatia výroby modelového radu loveckých nožov Covarsi. Nôž aj puzdro sú bohato zdobené a dodávané v darčekovom boxe s certifikátom. Dokonalý da..
909,00 €
Bez DPH:757,50 €
Nôž Muela Kudu limitovaná edícia 1000 ks
Top kvalita
Nádherný lovecký nôž od španielskej firmy Muela. Jedná sa o jeden z limitovanej edície niekoľkých modelov nožov, každý inšpirovaný niektorým zo zástupcov africkej zveri, v tomto prípade antilopou Kudu. Každého modelu bude vyrobených iba 1000 kusov, každý nôž má svoje výrobné číslo a je dodávaný s ce..
366,00 €
Bez DPH:305,00 €
Zatvárací nôž Muela Curro T klasický
Top kvalita
Krásny veľký zatvárací nôž od španielskej firmy Muela v klasickom štýle. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej ocele Mova 60-E s povrchovou úpravou v zrkadlovom lesku. Kovanie, pätka rukoväte a jej stredná časť sú mosadzné a črienky sú z rohoviny. Nôž je vybavený poistkou baskického typu a ovláda sa páčkou ..
158,00 €
Bez DPH:131,67 €
Nôž Muela Alcaraz 26N lovecký
Top kvalita
Lovecký nôž od španielskej firmy Muela, ktorý svojou veľkosťou a tvarom pripomínam malý meč. Čepeľ je vyrobená z molybdén-vanádiovej ocele s tvrdosťou 58 - 61 HRC. Záštita je obojstranná kovová v zlatej farbe, elegantne prehnutá. Rukoväť je z parohu a jej pätka je tvorená krásnou kovovou plastikou h..
172,00 €
Bez DPH:143,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 343 (29 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.