Menu
Nákupný košík

Old Bear

Zatvárací nôž Old Bear MNK nerez L
Vypredané
Ľahký štýlový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od talianskej firmy Antonini Maniago, séria Old Bear, vychádzajúci z klasických farmárskych či sedliackych nožov. Sú to ideálne nože pre turistiku, táborenie a outdoorové aktivity. Tento nôž veľkosti L je z modelového radu MNK, s veľmi nízkou hmotnosťou. Č..
43,00 €
Bez DPH:35,83 €
Zatvárací nôž Old Bear MNN nerez XL
Vypredané
Ľahký štýlový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od talianskej firmy Antonini Maniago, séria Old Bear, vychádzajúci z klasických farmárskych či sedliackych nožov. Sú to ideálne nože pre turistiku, táborenie a outdoorové aktivity. Tento nôž veľkosti XL je najľahší z modelovej rady MNN, vyznačujúci sa naoza..
46,00 €
Bez DPH:38,33 €
Zatvárací nôž Old Bear MNN nerez L
Vypredané
Ľahký štýlový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od talianskej firmy Antonini Maniago, séria Old Bear, vychádzajúci z klasických farmárskych či sedliackych nožov. Sú to ideálne nože pre turistiku, táborenie a outdoorové aktivity. Tento nôž veľkosti L je z najľahšej modelovej rady MNN, vyznačujúci sa naoza..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Zatvárací nôž Old Bear LU uhlík M
Vypredané
Ľahký štýlový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od talianskej firmy Antonini Maniago, séria Old Bear, vychádzajúci z klasických farmárskych či sedliackych nožov. Sú to ideálne nože pre turistiku, táborenie a outdoorové aktivity. Tento nôž veľkosti M je z modelového radu LU s príjemne nízkou hmotnosťou. ..
27,00 €
Bez DPH:22,50 €
Zatvárací nôž Old Bear LU uhlík S
Vypredané
Ľahký štýlový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od talianskej firmy Antonini Maniago, séria Old Bear, vychádzajúci z klasických farmárskych či sedliackych nožov. Sú to ideálne nože pre turistiku, táborenie a outdoorové aktivity. Tento nôž veľkosti S je z modelového radu LU s príjemne nízkou hmotnosťou. ..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Zatvárací nôž Old Bear LU uhlík XS
Vypredané
Ľahký štýlový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od talianskej firmy Antonini Maniago, séria Old Bear, vychádzajúci z klasických farmárskych či sedliackych nožov. Sú to ideálne nože pre turistiku, táborenie a outdoorové aktivity. Tento nôž veľkosti XS je z modelového radu LU s príjemne nízkou hmotnosťou. ..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Zatvárací nôž Old Bear LN uhlík S
Vypredané
Ľahký štýlový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od talianskej firmy Antonini Maniago, séria Old Bear, vychádzajúci z klasických farmárskych či sedliackych nožov. Sú to ideálne nože pre turistiku, táborenie a outdoorové aktivity. Tento nôž veľkosti S je z modelového radu LN s príjemne nízkou hmotnosťou. ..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Zatvárací nôž Old Bear LN uhlík XS
Vypredané
Ľahký štýlový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od talianskej firmy Antonini Maniago, séria Old Bear, vychádzajúce z klasických farmárskych či sedliackych nožov. Sú to ideálne nože pre turistiku, táborenie a outdoorové aktivity. Tento nôž veľkosti Xs je z modelového radu LN s príjemne nízkou hmotnosťou. ..
21,00 €
Bez DPH:17,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 14 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.