Menu
Nákupný košík

RUI Tactical (K25)

Kraken na krk. Malý nôž od firmy RUI Tactical (K25), ktorý je zmenšeným variantom outdoorového noža Kraken od rovnakej firmy. Je určený na nosenie na krku a je štandardne použiteľný. Ideálne pre používateľov, ktorí nechcú alebo nemôžu nosiť nôž vo vrecku. Nôž má integrálnu konštrukciu, je vyrobený ..
27,00 €
Bez DPH:22,50 €
Tréningový nôž typu tanto. Veľký tréningový nôž RUI Tactical (K25), určený pre bezpečný kontaktný nácvik boja s nožom a rôznych modelových situácií. Má tvar čepele typu tanto, je vyrobený z červenej tvrdenej gumy a súčasťou dodávky je krátke nylonové puzdro...
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Tréningový nôž typu tanto. Veľký tréningový nôž RUI Tactical (K25) určený pre bezpečný kontaktný nácvik boja s nožom a rôznych modelových situácií. Má tvar čepele typu tanto, je vyrobený z čiernej tvrdenej gumy a súčasťou dodávky je krátke nylonové puzdro...
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Dizajnový skinner. Moderný nôž s čepeľou v tvare skinner od firmy RUI Tactical (K25). Nôž má mohutnú integrálnu konštrukciu a v prednej časti rukoväte je veľký kruhový otvor na prst pre väčšiu variabilitu úchopu. Cez svoju mohutnosť nie je nôž určený na hrubé zaobchádzanie, pretože má jemný dutý výb..
72,00 €
Bez DPH:60,00 €
Maximálne odolný outodoorový nôž. Integrálny nôž od firmy RUI Tactical (K25) s kombinovaným typom výbrusu čepele, pričom hrot má klinový výbrus a zvyšok čepele dutý. Nôž je určený pre náročné outdoorové aktivity a survival. Je vyrobený z masívneho kusu ocele, a je veľmi odolný. Skvelá voľba pre všet..
90,00 €
Bez DPH:75,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 148 (13 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.