Menu
Nákupný košík

Schwarzwolf

Powerbanka s kapacitou 4000 mAh. Baterka je určená na osvetlenie priestoru, nie na svietenie do diaľky...
33,00 €
Bez DPH:27,50 €
Baterka Schwarzwolf Delgada nabíjacia
Vypredané
Moderné svietidlo kompaktných rozmerov pre použitie pri najrôznejších outdoorových aktivitách. Svietidlo je kovové, vybavené výsuvnou hlavicou, ktorou je možné regulovať šírku svetelného kužeľa. Disponuje tromi úrovňami intenzity svietenia (najvyšší výkon má svetelný tok 270 lumenov), režimom blikan..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Čelovka Schwarzwolf Mino dobíjacia
Vypredané
Ľahká dobíjacia čelovka od firmy Schwarzwof, ktorá disponuje mnohými režimami a funkciami. Hlavným svetelným zdrojom je LED dióda s bielym svetlom s maximálnym svetelným tokom 120 lumenov. Je možné prepínať medzi plným výkonom, úsporným polovičným výkonom a rýchlym blikaním. Svietidlo je ďalej osade..
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Vidlička teleskopická Schwarzwolf Lipno 2ks
Vypredané
Praktické teleskopické cestovné vidličky na opekanie špekačiek od firmy Schwarzwolf. Vďaka nízkej hmotnosti a dĺžke iba 25 cm v zasunutom stave sa pohodlne zmestia do každého batohu a môžete ich tak mať so sebou na každej výprave do prírody. Jedno balenie obsahuje 2 kusy. Vidličky sú vyrobené z ne..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Fľaša ploskačka Schwarzwolf Madonie set
Vypredané
Ploskačka sa dodáva spolu so štyrmi pohárikmi. Všetko je vyrobené z nerezovej ocele a fľaša má čiernu povrchovú úpravu. Objem je 0,237 litra...
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Solárna powerbanka Schwarzwolf Ikimba žltá
Vypredané
Kapacita batérie je 8000 mAh. Dobíja sa pomocou USB kábla, alebo solárnym panelom s výkonom 120 mAh...
28,00 €
Bez DPH:23,33 €
Náraďový nôž Schwarzwolf Pony New zelený
Vypredané
Malý náraďový nôž. Užitočný multifunkčný nástroj malých rozmerov, ktorý sa perfektne hodí na výlety a kempovanie. Nájdete v ňom kombinované kliešte, nôž s hladkým a vlnitým ostrím, pilník, skrutkovače a otvárače. Má celokovové prevedenie s rukoväťou v zelenej farbe. Je dodávaný vrátane puzdra. Dĺžka..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 43 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.